Inżynier budowy

Kariera

Apro Construction jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Jakość firmy i realizowanych przez nią inwestycji wywodzi się wprost z doświadczenia, sumienności i rzetelności pracowników oraz ich indywidualnych umiejętności i cech. Obecnie prowadzimy nabór na poniższe stanowiska. Jeżeli chcesz razem z nami budować wartość Apro Construction, dołącz do nas!

Inżynier budowy

Oferta pracy

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków: 

Wsparcie dla kierownika budowy i kierownika projektu, organizacja pracy pracowników własnych i podwykonawców , zamawianie materiałów , analiza dokumentacji budowlanej, przygotowanie dokumentacji powykonawczej procesu inwestycyjnego, uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych od podwykonawców, przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót. 

Wymagania: Absolwent Budownictwa lub student 4/5 roku, Doświadczenie z praktyk studenckich, Bardzo dobra znajomość technologii prowadzenia robót budowlanych, Znajomość pakietu biurowego MS-Office oraz programów do kosztorysowania i AutoCad, Bardzo dobra organizacja pracy, duże zaangażowanie i samodzielność, Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne, Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy: Pracę przy realizacji Osiedla 4 Pory Roku w Toruniu, umowę o pracę ,rozwój przy realizacji wymagających projektów deweloperskich w regionie, możliwość zdobycia uprawnień budowlanych, pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku nastawionej na rozwój, duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.

Wynagrodzenie: 3.500-4.000zł netto

biuro@apro-con.pl

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?
Napisz do nas: wspolpraca@apro-con.pl

Skontaktuj się z nami

KontaktKontakt