O nas

O nas

Jak to możliwe, że spółka istniejąca na rynku od kwietnia 2019 może poszczycić się szerokim, wieloletnim doświadczeniem w branży ? W kwietniu 2019 r. nastąpiło bowiem przejęcie przez dewelopera Apro Investment sp z o.o. z siedzibą w Toruniu, spółki R-Bud, która dotychczas przez wiele lat pełniła funkcję Generalnego Wykonawcy na większości inwestycji prowadzonych przez Apro Investment w województwie kujawsko-pomorskim. Przejęta firma odtąd funkcjonuje pod nową nazwą Apro Construction.

Apro Construction jest połączeniem nowej jakości z wieloletnim doświadczeniem. Ta nowa jakość przejawia się w nowoczesnej, wykwalifikowanej kadrze zarządzającej spółką zgodnie z najnowszymi standardami. Ma to ogromny wpływ na organizację pracy i jest widoczne przede wszystkim w takich aspektach jak terminowość i jakość realizacji.

Spółka jest wyspecjalizowana w kompleksowej budowie budynków wielorodzinnych jednorodzinnych, a także usługowych. Przy współpracy z Apro Investment spółka realizuje cały proces budowlany, od przygotowania koncepcji inwestycji, poprzez nadzorowanie prac projektowych, prowadzenie wielobranżowego nadzoru budowlanego, aż po odbiór gotowych budynków.

Współpraca Współpraca 

Zobacz nasze realizacje

RealizacjeRealizacje